top of page

linksmosios pėdutės

 

2016 m. birželio 10 d. – rugpjūčio 30 vykdomas konkursas „Linksmosios pėdutės“. Laukiame vaikų iki 10 metų piešinių ir kūrybinių darbelių: dekoruotų linksmųjų pėdučių antspaudukų popieriuje, smėlyje, žolynuose, rasoje ir kt. Dalyviai gali piešti piešinius su pėdomis.

Birželio mėn. nominantai renkami. Laukiame Jūsų darbų liepos ir rugpjūčio temomis!

 

Visi konkurso dalyviai nuo liepos 1 d. gaus dovanų elektroninę skrajutę su pratimų programa pėdoms stiprinti. Kiekvieno mėnesio pabaigoje bus skelbiami konkurso nugalėtojai savo amžiaus grupėse šiose nominacijose: išradingiausias, iniciatyviausias, aktyviausias, jauniausias, drąsiausias. Projektas finansuojamas iš fondo lėšų, prizus įsteigė rėmėjai.

 

Konkurso tikslas ir uždaviniai:
Higienos instituto duomenimis, Lietuvoje septynis gyventojus iš dešimties kamuoja įvairaus laipsnio plokščiapėdystė. Neretai plokščiapėdystė nulemiama dar vaikystėje ir viena iš dažniausiai pasitaikančių pėdos deformacijos priežasčių – per mažas vaikų judėjimas. Apie 95 proc. atvejų plokščiapėdystė įgyjama. Pagrindinė plokščiapėdiškumo priežastis – pėdos raumenų ir raiščių silpnumas. Silpni raumenys ir raiščiai greitai išsitempia nuo per didelio įtempimo ir nebeišlaiko taisyklingos pėdos formos. Tėvai patys anksčiausiai gali atkreipti dėmesį į savo atžalų laikyseną ir pėdas. Todėl manyti, kad problema dėl plokščiapėdystės išsispręs savaime, yra klaidinga. Pasitelkdami kūrybines raiškos priemones skatiname stiprinti pėdų raumenis, taip siekdami išvengti ar koreguoti plokščiapėdystę.


Amžiaus grupės Birželio mėn.:
Iki 2 m. 11 mėn
3- 5 m. 11 mėn
6 -10 metų

Liepą ir rugpjūtį dalyvauja visi!

Temos:
1. Birželio mėn. – linksmosios pėdutės popieriuje. Atspauskite savo pėdas popieriuje ir dekoruokite norima technika.
2. Liepos mėn. – linksmosios pėdutės piešia. Pasirinkę norimą techniką, kojos pirštų pagalba pieškite piešinį, iliustruokite mėgstamą knygą, eilėraštį ar vasaros nuotikį.
3. Rugpjūčio mėn. – linksmosios pėdutės gamtoje. Pasitelkdami gamtoje rastus akmenėlius, šakeles, lapus ar kt. Priemones pieškite, lipdykite, klijuokite linksmąsias pėdutes.
Vertinimo kriterijai: Vertinant bus atsižvelgiama į kūrybiškumą, originalumą, įdomų, savitą temos pateikimą ir kūrybiškumą.
Formatas: nuotraukos .pjg formatu
Technikos: Darbai gali būti atlikti guašo, akrilo, akvarelės, pastelės, koliažo, aplikacijos, įvairiomis grafikos bei piešimo technikomis ir kt.
Konkurso organizavimo tvarka:
1. Piešinių laukiame iki liepos 5d., rugpjūčio 5d., rugsėjo 5 d.
2. Kiekvienas dalyvis gali atsiųsti ne daugiau kaip po 2 darbus vienai temai. Piešinių failai .jpg formatu turi būti pavadinti autoriaus vardu, pavarde ir amžiumi;
3. Piešinius nufotografuokite ir atsiųskite el. paštu: sveikas@dinozauras.lt; Piešinius organizatoriai gali naudoti viešinimui ir kitiems fondo tikslams.

Vertinimas ir apdovanojimai:
1. Pagrindiniai vertinimo kriterijai – darbo temos originalumas ir kūrybiškumas.
2. Kiekvieno mėnesio pabaigoje bus skelbiami konkurso nugalėtojai savo amžiaus grupėse šiose nominacijose: išradingiausias, iniciatyviausias, aktyviausias, jauniausias, drąsiausias.
3. Nugalėtojai bus skelbiami LPF „Dinozauras“ www.dinozauras.lt ir Vaiko sveikatos informacinis centras www.vsic.lt puslapiuose ir socialinėse paskyrose.

Nuoširdžiai kviečiame visus aktyviai dalyvauti!
Konkurso organizatoriai:
Labdaros ir paramos fondas „Dinozauras“
Vaikos sveikatos informacinis centras
Tel.: +37065413372
El. paštas: lpfdinozauras@gmail.com

https://www.facebook.com/fondasdinozauras


KONKURSO DRAUGAI:

UAB OYSTER & Co , UAB Agroliux, UAB Kalvis, UAB Audruna


 

Joana Sokolova - 9 m. (2)
evaldo
vilius_sapiega_6a
Avigeja Doronina - 11 m.
Meda Sokolova - 5 metukai
Joana Sokolova - 9 m.
herkus_1_10
pijus_7_men
adele_3.5_metai
Agota_Petkute_4_metai
Jogaile_Petkute_6_metai
Andre_zalaite_2m
pedos_saule
Meda Sokolova - 5 metai
bottom of page